Сучасна вишиванка, придбати сучасну вишиванку
Вишиванки в сучасному жіночому гардеробі від ukrglamour.com.ua

Процес відмежування від «совкової» культури та сліпого поклоніння вимогам західної моди врешті -решт майже завершився. Сучасне покоління українців вже не соромиться свого походження і охоче використовує елементі національної культури в повсякденному житті. Особливо це помітно у відношенні до одягу, та його найпомітнішого та найвідомішого елементу – вишиванки. Поповнити свій гардероб сорочкою з національною вишивкою сьогодні вже є нормою. Особливо, враховуючи хвилю популярності українського стилю в світі, особливо в Західній Європі. Минулого року всі відомі модельні будинки – Dolche Gabbana, Alberta Ferretti, Valentino, Nina Richi, Eli Saab – включили до своїх колекцій одяг з нашою національною вишивкою.

Тож чим керуватися жінці, яка прагне придбати на http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/ сучасну та модну вишиванку?

Вишиванка: особливості вибору

  • Насамперед вибір стосується тканини, з якої пошита сорочка. Стародавні вишиванки вироблялися с конопляного, льняного полотна, або бавовни. В залежності від заможності родини, полотно вибілювалося, було тонким або грубим домотканим. Сьогодні вибір матеріалу дуже поширився. Окрім традиційних льону, бавовни, коноплі, сучасні сорочки виробляються з тонкої шерсті, шерсті, різних поєднань природних та синтетичних тканин. Звичайно, вибір залежить і від фінансових можливостей – синтетичні вироби значно дешевші, не вимогливі до умов прання, але й не мають багатьох корисних властивостей натуральних тканин – протигрибкові, протиалергійні, проти септичні властивості. Компромісом між ціною та якістю є поєднання в матеріалі натуральних та синтетичних складових.
  • Вибір способу вишивки. Можна обрати найкращий та традиційний вид вишивки – ручний. Але він дуже дорогий. Сучасні промислові можливості дозволи досягнути високого рівня машинної вишивку. Часто її навіть важко відрізнити від ручної. Також досить поширені вишиванки з накладною вишивкою.
  • Кольорова гамма орнаменту. Колись жінки були пов’язані традиціями: молоді дівчата носили сорочки с яскравою, колоритною вишивкою, на долю більш старших жінок лишалися головним чином сині та червоні кольори. Сьогодні, звичайно, таких обмежень немає. Але все ж таки жінкам слід враховувати свій вік при виборі сорочки – занадто строката вишиванка не прикрасить поважну пані.

Обертайте свою вишиванку з інтернет-магазином http://ukrglamour.com.ua/ – традиційний український символ чистоти, здоров’я, гармонії. Правильно обрана, вона буде вас прикрашати та захищати.

Категории: 

Похожие материалы