Донецкая торгово-промышленная палата
«Срібний кадуцей» знов зібрав журналістів

30 листопада Донецька торгово-промислова палата в черговий раз зібрала під своїм куполом регіональних журналістів, які висвітлюють економічні події нашого регіону. Мета цих зборів проста – знайти талановитих і нагородити кращих.
 
Відкрив свято президент Донецької торгово-промислової палати, почесний консул республіки Франції в Донецьку Геннадій Чіжиков.
 
«П’ять років тому ми спільно із нашими колегами та партнерами з (Донецької – ред.) обласної державної адміністрації обговорили цю ініціативу і вирішили зробити конкурс серед засобів масової інформації. Серед майстрів пера, які висвітлюють розвиток регіону, питання економічних реформ, підтримки малого та середнього бізнесу. У цього конкурсу вже є своя історія і найголовніше, що журналісти це свято сприйняли. Якщо раніше в цьому конкурсі приймали участь тільки друковані засоби, то зараз долучаються і електронні ЗМІ. З року в рік кількість учасників постійно зростає і ми можемо вже зараз сказати, що він виріс до всеукраїнського. З нами вже зараз журналісти Києва, Харкова, Одеси, Луганська, Дніпропетровська», – сказав Чіжиков.
 
Далі мікрофон опинився в руках у голови Донецької обласної ради Андрія Федорука. Він, перш ніж привітати переможців номінації «Модернізація економіки», теж додав декілька слів.
 
«Хочу вас привітати із святом і подякувати за ваш вклад. Дуже складно представити світ без ЗМІ. Наскільки якісно ви висвітлюєте події в регіоні, настільки авторитет країни зростає. І завдяки цьому в нас ведуть бізнес іноземні партнери. В цьому є і ваша заслуга», – не сумнівається голова Донецької облради.
 
Перед тим, як оголосити переможців номінації «Портрет лідера», слово надали секретарю Донецької міської ради Сергію Богачьову.
 
«Дорогі друзі. У нас сьогодні непересічне свято. Ми дізнаємось сьогодні (ім'я - ред.) кращих журналістів. Зараз живемо в ринкових умовах дуже складних. Треба писати цікаво, що б зростав наклад, і був задоволений замовник і читач. Зараз тут присутні люди, які знайшли золоту середину», – вважає Богачьов.
 
Також на конкурсі «Срібний кадуцей» визначили кращих у таких номінаціях: «Справа за малим: підтримка підприємництва», «Енергія інновацій» і «Мости партнерства». Окрім того не забули й про Євро-2012, відзначивши нагородою французьких журналістів, які під час спортивних змагань жили і працювали у шахтарській столиці.
 
Автор: Вадим Алтухов
Фото: Макеевка-INFO

Категории: 

Похожие материалы